Lecznie stomatologiczne
na terenie Polski

Masz pytania?
Skontaktuj się.

Telefon:
0049 (0)17622876287

Email:
kontakt@dentaltourismus.eu

Geibelstr.11
81679 Monachium
Niemcy

Więcej

O firmie

Dental Tourismus to kompleksowa obsługa w zakresie turystyki dentystycznej dla pacjentów z całego obszaru Niemiec.

Wzrost zainteresowania turystyką stomatologiczną oraz częste pytania pacjentów związane uzyskaniem przysługującego im zwrotu kosztów są głównym powodem powstania DentalTourismus.

Dzięki naszej firmie dowiedzą się Państwo:

 • jak zaplanować i przeprowadzić leczenie stomatologiczne w Polsce?
 • jak uzyskać zwrot za lecznie stomatologiczne z niemieckiej kasy chorych?

Wdzięczność i miłe słowa ze strony pacjentów dają nam ogromna satysfakcję i potwierdzają profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb naszych klientów.


Referencje

 • Już od dłuższego czasu zastanawiałam sie z mężem o połączeniu naszego urlopu w Polsce z wizytą u stomatologa. Oboje byliśmy już u lekarza w Niemczech i porównując ceny i standard leczenia w Polsce różnice były bardzo znaczne. Dodatkowo w gabinecie polecono nam Panią Karolinę z DentalTourismus, która zajęła się cała procedurą dotyczącą otrzymania zwrotu części kosztów leczenia z naszej kasy chorych, o nic nie musieliśmy się martwic. Skorzystaliśmy potrójnie: wysoki standard leczenia, mniejsze koszty leczenia i zwrot z kasy chorych, za który planujemy następny urlop.
  Pan i Pani Schulz
 • Pani Karolina z DentalTourismus jest nasza cenna współpracowniczką, mieszkającą od wielu lat w Monachium i znającą bardzo dobrze system ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech oraz procedury dotyczące zwrotu kosztów z niemieckich kas chorych w przypadku leczenia stomatologicznego w Polsce. Dla naszych pacjentów z Niemiec praca pani Karolina jest wielkim udogodnieniem
  dr Wojciech Fąferko Dentim Clinic
 • O zwrocie kosztów z niemieckiej kasy chorych dowiedziałam się dopiero po wizycie w polskim gabinecie i byłam zachwycona, że nie muszę się niczym zajmować, aby ten zwrot otrzymać! Leczenie w Polsce wyniosło mnie taniej niż myślałam.
  Małgorzata Kanabaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kooperacja z m.in.
Aok Vdek Bkk Ikk dak